Ptáte se nás

Igor, chef HAM*HAM

Rozptýlím vaše obavy

​Chlazené jídlo z dlouhou zárukou vždy vyvolává otázky. Co tam přidáváte? Jaká tam jsou éčka? Vydrží jídlo cestu autem na dovolenou? Na všechny tyto otázky velmi rád odpovím.

Jak to, že jídla vydrží v lednici několik týdnů bez konzervantů?

Pasterizace nemění kvalitu potravin.
Využíváme pasterizaci a šokové zchlazení, pro uchování kvalitních hotových jídel co nejdelší dobu. Vyvinuli jsme unikátní postupy a technologické procesy zaměřené na prodlouženou trvanlivost a vysokou kvalitu chlazených jídel

Igor-citace-ptate-se-nas

Jak to funguje, že se jídla ohřívají přímo v obalu?

Ohřev přímo v obalu, je velmi rychlý a praktický.
Jídla jsou balena buď ve varném sáčku - HAMpytlíku, nebo v zapékacích miskách. Není nutné jídla míchat, ani nijak hlídat, stačí 10 minut v horké lázni přímo v obalu a jídlo je připravené k servírování. Rychlý oběd, nebo rychlou večeři můžete mít neustále po ruce. 

Naše jídla lze ohřívat i v mikrovlnce. Pouze nastřihněte varný sáček.

Jak se chlazená jídla přepravují a uchovávají?

Skladné, lehké a nerozbitné balení.
Objednávky přepravujeme v chlazených vozech. Na krátké vzdálenosti se nemusíte bát zkažení jídla (je to podobné jako s jakýmkoli jiným chlazeným výrobkem, který koupíte v obchodě). V chladícím boxu se nemusíte bát přepravy ani na delší vzdálenosti (např. Chorvatsko). Doma jídla jednoduše vyrovnáte do lednice. Skladují se při teplotě do 5°C.

Jídla je možné i zamrazit pro prodloužení doby uchování, nebo před dlouhou cestou na dovolenou.

Odpovědi na další časté dotazy